DŮVOD K ÚSMĚVU

Stává se to, když přešlapujíce čekáte na autobus, abyste jej následně nechali klidně odjet. V obchodě, kde se přistihnete, jak už pět minut nepřítomně vybíráte, které ovesné vločky bez cukru koupit, nebo když se ráno probudíte a snažíte se vzpomenout si, jak létat bez křídel. V hlavě se Vám zničehožnic mihne ta dobře známá podobizna. Mlhavý záblesk osoby, díky které je svět o tolik lepším místem pro život. Osoba, díky níž najednou cítíte lehké škubnutí na tvářích. Ale nebojte, nejsme blázni. To jen každý máme ten svůj důvod k úsměvu. Tak proč to neříct svíčkou?

Skladem (>5 ks)
349 Kč
Kategorie: Svíčky
Hmotnost: 0.5 kg

Hravé tóny černého rybízu zašimrají jako předvoj střídmého kosatce a elegantního jasmínu. Prchavý závan jedinečné harmonie se opírá o exotickou pačuli, suché pižmo a zklidňující vanilku.

Má ručně odlévaná svíčka z Brna vydrží hořet až 40 hodin (+175 gramů vosku).

K výrobě používám 100% čistý sojový vosk, tichý dřevěný knot a opakovaně využitelnou sklenici o objemu 225 ml.

 

SVÍČKOVÝ MANUÁL

Ať už se chystáte užít si klid a meditovat nebo se zachumlaní do deky hodláte ponořit do děje oblíbené knížky, tady je ode mě pár tipů, jak si co nejvíc užít chvíle u mihotajícího se světla.

Napoprvé nechejte svíčku hořet, dokud se vosk neroztaví rovnoměrně až k okraji. To může trvat klidně i dvě hodiny.

Před každým dalším zapálením zkraťte konec knotu asi na 5 mm.

Nechte se okouzlit magickým efektem mrazivých map, které se mohou vytvořit na povrchu svíčky vlivem změny teplot. Tyto vzory jsou důkazem, že vosk je stoprocentně přírodní, na hoření svíčky však nemají žádný vliv.

Na nic nečekejte a pusťte se do toho!

Nechejte se zasypat komplimenty, jak to u vás krásně voní!

Zpět do obchodu