MLHY ZA OBZOREM

Ranní vzduch byl klidný, i když nezadržitelně prostupoval každičkým vláknem všeho živého. Mlhavé úponky proplétající se z údolí až k vrcholkům hor tančily s okolní přírodou tichý valčík o pomíjivosti života. Když i mě čerstvý vánek pohladil po tváři, bouřlivé myšlenky, které mi obvykle s každým probuzením začínaly okamžitě zatemňovat mysl, utichly. V tom tichu konečně vynikl tlukot srdce krajiny přede mnou. Pochopil jsem, že nalezení vnitřního klidu není cíl, ale cesta; cesta, která začíná jednoduchým aktem odevzdání se kráse světa okolo nás.

Skladem (>5 ks)
349 Kč
Kategorie: Svíčky
Hmotnost: 0.4 kg

Záblesk bylinné směsi eukalyptu, máty a cypřiše odemyká hřejivé srdce majestátní dřevité vůně cedru a guajakového dřeva opírající se v základu o dubový mech a pižmo.

Má ručně odlévaná svíčka z Brna vydrží hořet až 40 hodin (+175 gramů vosku).

K výrobě používám 100% čistý sojový vosk, tichý dřevěný knot a opakovaně využitelnou sklenici o objemu 225 ml.

 

SVÍČKOVÝ MANUÁL

Ať už se chystáte užít si klid a meditovat nebo se zachumlaní do deky hodláte ponořit do děje oblíbené knížky, tady je ode mě pár tipů, jak si co nejvíc užít chvíle u mihotajícího se světla.

Napoprvé nechejte svíčku hořet, dokud se vosk neroztaví rovnoměrně až k okraji. To může trvat klidně i dvě hodiny.

Před každým dalším zapálením zkraťte konec knotu asi na 5 mm.

Nechte se okouzlit magickým efektem mrazivých map, které se mohou vytvořit na povrchu svíčky vlivem změny teplot. Tyto vzory jsou důkazem, že vosk je stoprocentně přírodní, na hoření svíčky však nemají žádný vliv.

Na nic nečekejte a pusťte se do toho!

Nechejte se zasypat komplimenty, jak to u vás krásně voní!

Zpět do obchodu