RELAX

Představuji svoji kolekci svíček Relax: pečlivě sestavený soubor bohatých vůní navržený tak, aby Vás přenesl do světa klidu a odpočinku. Každá svíčka je ručně odlévaná a naplněna harmonickou směsí esenciálních a vonných olejů promyšleně vybraných pro jejich zklidňující a regenerační vlastnosti. Od jemného objetí šalvěje a heřmánku až po uzemňující aroma bergamotu a cedru, každá vůně navozuje pokoj mysli a povznesení ducha, ať už si dopřáváte horkou koupel nebo odpočíváte u dobré knihy. Kolekce svíček Relax je víc než jen smyslový zážitek – je to pozvánka k zastavení, nadechnutí se a přijetí uklidňující síly ticha. Dovolte jemným vůním proniknout do Vaší svatyně a proměnit Váš prostor v útočiště klidu a pohodlí.

Skladem (>5 ks)
949 Kč
Kategorie: Kolekce
Hmotnost: 1.2 kg

Obsahuje:

1 KS KŮRA ČASU: Bohatá vůně sicilských bergamotových hájů s jemným nádechem květů lilie a překvapivě opojným tymiánem. Dokonalá aromaterapie.

1 KS ZA ZAVŘENÝMA OČIMA: Zklidňující dotek šalvěje, rozmarýnu a heřmánku posiluje zemitá levandule podložená santalovým dřevem a cedrem.

1 KS MLHY ZA OBZOREM: Záblesk bylinné směsi eukalyptu, máty a cypřiše odemyká hřejivé srdce majestátní dřevité vůně cedru a guajakového dřeva opírající se v základu o dubový mech a pižmo.

Mé ručně odlévané svíčky z Brna vydrží hořet až 40 hodin (+175 gramů vosku).

K výrobě používám 100% čistý sojový vosk, tichý dřevěný knot a opakovaně využitelnou sklenici o objemu 225 ml.

 

SVÍČKOVÝ MANUÁL

Ať už se chystáte užít si klid a meditovat nebo se zachumlaní do deky hodláte ponořit do děje oblíbené knížky, tady je ode mě pár tipů, jak si co nejvíc užít chvíle u mihotajícího se světla.

Napoprvé nechejte svíčku hořet, dokud se vosk neroztaví rovnoměrně až k okraji. To může trvat klidně i dvě hodiny.

Před každým dalším zapálením zkraťte konec knotu asi na 5 mm.

Nechte se okouzlit magickým efektem mrazivých map, které se mohou vytvořit na povrchu svíčky vlivem změny teplot. Tyto vzory jsou důkazem, že vosk je stoprocentně přírodní, na hoření svíčky však nemají žádný vliv.

Na nic nečekejte a pusťte se do toho!

Nechejte se zasypat komplimenty, jak to u vás krásně voní!

 

Zpět do obchodu