Pro firmy

Mé výrobky jsou samozřejmě z kvalitních surovin, 100% esenciálních olejů, luxusních vůní a ručně odlévané. Jejich nejsilnější stránkou je ale příběh kluka, který je přes svůj zdravotní hendikep začal vyrábět u sebe doma. Můj příběh. Bylo by mi ctí, kdybyste se i Vy stali jeho součástí.

 

PRODÁVEJTE MÉ VÝROBKY!

Líbí se Vám mé výrobky a chtěli byste je prodávat ve Vašem kamenném obchodě nebo na Vašem e-shopu? Vyberte si ze svíček nebo esenciálních olejů z mé vlastní kolekce za velkoobchodní ceny.

Ceník na přání rád zašlu.

 

NECHTE SI VYROBIT VLASTNÍ SVÍČKY!

Překvapte své zákazníky, zaměstnance nebo firemní klienty vlastními vonnými svíčkami či vonnými vosky. Stačí si vybrat barvu, vůni, název a já pro Vás v případě zájmu připravím vizualizaci i s Vaším logem. To bude konkurence koukat!

Ceník na přání rád zašlu.

firmy 

OKOUZLETE HOSTY NA SVATBĚ A JINÝCH OSLAVÁCH!

Svíčky navodí kouzelnou a nezapomenutelnou atmosféru na svatbách, večírcích či jiných oslavách. Můžete si vybrat barvu, vůni, název svíčky nebo mít na etiketě Vaši zamilovanou fotku - cokoli pro Váš dokonalý den.  Samozřejmostí je i možnost dárkových balíčku pro svatebčany.

Rád individuálně nacením.

 

POTKEJME SE NA MÉM WORKSHOPU!

Organizuji vlastní workshopy, kde si můžete vyrobit a odnést svoji vlastní svíčku. Součástí workshopu je i rituál zpřítomnění navržený tak, abychom si společný čas co nejvíce užili.

Workshopy připravuji pro menší i větší skupinky - nejen firemní, ale například i pro skupinu přátel - jako dárek u klienta v jeho prostorách.

Rád individuálně nacením.

Zpět do obchodu