POHLEDNICE Z PROVENCE

Mou fialovou svíčku charakterizují hlavové tóny levandule, svěžího bergamotu a citronové kůry. Srdci dominuje zklidňující akord konvalinky a šalvěje, který ke konci ospale spočine na základech z borovice a hřebíčku.

Skladem (>5 ks)
349 Kč
Kategorie: Svíčky
Hmotnost: 0.4 kg

Tato svíčka je inspirována příběhem mého kamaráda, který se na konci léta během vysoké školy rozhodl vydat stopem za svojí milou studující ve Francii. Vyprávěl mi, jak se bez peněz a jenom s batohem na zádech toulal zapadlými vesnicemi francouzské Provence, spával pod širákem, a než usnul, sledoval, jak v zapadajícím slunci červenají vinice, a s myšlenkou na svoji lásku vcházel do světa snů pod nebem, na kterém se začaly objevovat první hvězdy.

Má ručně odlévaná svíčka z Brna vydrží hořet až 40 hodin (+175 gramů vosku).

K výrobě používám 100% čistý sojový vosk, tichý dřevěný knot a opakovaně využitelnou sklenici o objemu 225 ml.

 

SVÍČKOVÝ MANUÁL

Ať už se chystáte užít si klid a meditovat nebo se zachumlaní do deky hodláte ponořit do děje oblíbené knížky, tady je ode mě pár tipů, jak si co nejvíc užít chvíle u mihotajícího se světla.

Napoprvé nechejte svíčku hořet, dokud se vosk neroztaví rovnoměrně až k okraji. To může trvat klidně i dvě hodiny.

Před každým dalším zapálením zkraťte konec knotu asi na 5 mm.

Nechte se okouzlit magickým efektem mrazivých map, které se mohou vytvořit na povrchu svíčky vlivem změny teplot. Tyto vzory jsou důkazem, že vosk je stoprocentně přírodní, na hoření svíčky však nemají žádný vliv.

Na nic nečekejte a pusťte se do toho!

Nechejte se zasypat komplimenty, jak to u vás krásně voní!

Zpět do obchodu