POVÍDÁNÍ DO SVÍTÁNÍ

Celé hodiny otázek, sdílení a vzájemných pohledů do očí jako by se smrskly do pouhého mávnutí křídel kolibříka. To už přece nemůže být ráno?! Vždyť ho ještě zajímalo tolik důležitostí. Chtěl spočítat řasy na jejím levém spodním víčku, chtěl se dozvědět, jak přišla k té drobné jizvě připomínající žebřík, které si všiml na její paži. Nebo proč je jí tolik líto mlhovinové hvězdokupy. Jenže než měl šanci cokoliv z toho vyslovit, plamen svíčky se ještě naposledy roztančil a noční obloha se nad nimi pomalu změnila v petrolejově modré mraky, jimiž se začaly prodírat zlatavé paprsky úsvitu, které za jejich prvním společným večerem napsaly tři tajemné tečky...

Skladem (>5 ks)
349 Kč
Kategorie: Svíčky
Hmotnost: 0.5 kg

Opar z mystického tabáku a hřejivé skořice se rozvine do krémové esence fazolek tonka a vanilky zakončené kořenitým akordem sušených plodů a sladké mízy.

Má ručně odlévaná svíčka z Brna vydrží hořet až 40 hodin (+175 gramů vosku).

K výrobě používám 100% čistý sojový vosk, tichý dřevěný knot a opakovaně využitelnou sklenici o objemu 225 ml.

 

SVÍČKOVÝ MANUÁL

Ať už se chystáte užít si klid a meditovat nebo se zachumlaní do deky hodláte ponořit do děje oblíbené knížky, tady je ode mě pár tipů, jak si co nejvíc užít chvíle u mihotajícího se světla.

Napoprvé nechejte svíčku hořet, dokud se vosk neroztaví rovnoměrně až k okraji. To může trvat klidně i dvě hodiny.

Před každým dalším zapálením zkraťte konec knotu asi na 5 mm.

Nechte se okouzlit magickým efektem mrazivých map, které se mohou vytvořit na povrchu svíčky vlivem změny teplot. Tyto vzory jsou důkazem, že vosk je stoprocentně přírodní, na hoření svíčky však nemají žádný vliv.

Na nic nečekejte a pusťte se do toho!

Nechejte se zasypat komplimenty, jak to u vás krásně voní!

Zpět do obchodu