VŮNĚ DOMOVA

Když zavřu oči a nadechnu se, abych si uvědomil, jak to u mě doma voní, zachytím kombinaci mého oblíbeného čaje, čerstvě oloupaného pomeranče a dozlatova opečených toastů s máslem. Když se mi zachce, můžu takhle nebojácně očichávat prostor okolo sebe klidně několikrát denně, i když navzdory svému zdravotnímu omezení bydlím sám. V tom nádechu je obrovský kus svobody a klidu. Cítím se tu dobře, můžu být sám sebou. A to je něco, co bych bez pomoci osobní asistence nemohl. Veškerý zisk z prodeje této svíčky proto věnuji nestátní neziskové organizaci osobní asistence Domov pro mne: "Cílem služby osobní asistence je kompenzovat uživateli jeho handicap, aby mohl žít maximálně samostatně ve své domácnosti a organizovat si každodenní život podle svých potřeb a přání."     

Skladem (>5 ks)
349 Kč
Kategorie: Pomáháme
Hmotnost: 0.4 kg

VŮNĚ DOMOVA byla navržena podle barev loga Domova pro mne, který si sám vymyslel i název svíčky.

Zelená část: Váš domov prosvětlí záblesk z pomerančové kůry a citronové trávy, poklidnou atmosféru nastolí vůně zeleného čaje a základy pačuli a teakového dřeva.

Modrá část: Ovocné tóny karamboly a jablka se rozplývají nad srdcem upleteným z fialek a pivoňky položeném na základu ze santalového dřeva a vanilky 

 

Má ručně odlévaná svíčka z Brna vydrží hořet až 40 hodin (+175 gramů vosku).

K výrobě používám 100% čistý sojový vosk, tichý dřevěný knot a opakovaně využitelnou sklenici o objemu 225 ml.

 

SVÍČKOVÝ MANUÁL

Ať už se chystáte užít si klid a meditovat nebo se zachumlaní do deky hodláte ponořit do děje oblíbené knížky, tady je ode mě pár tipů, jak si co nejvíc užít chvíle u mihotajícího se světla.

Napoprvé nechejte svíčku hořet, dokud se vosk neroztaví rovnoměrně až k okraji. To může trvat klidně i dvě hodiny.

Před každým dalším zapálením zkraťte konec knotu asi na 5 mm.

Nechte se okouzlit magickým efektem mrazivých map, které se mohou vytvořit na povrchu svíčky vlivem změny teplot. Tyto vzory jsou důkazem, že vosk je stoprocentně přírodní, na hoření svíčky však nemají žádný vliv.

Na nic nečekejte a pusťte se do toho!

Nechejte se zasypat komplimenty, jak to u vás krásně voní!

Zpět do obchodu